1981 Adıyaman doğumludur. Eğitim hayatını 2005 Yılında Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğinde tamamlamıştır.

2005-2007 Yılları arasında M.E.B Kurumlarında çalıştıktan sonra 2008 yılından itibaren özel bir inşaat şirketinde Ön muhasebe, Satış, Pazarlama ve Yönetim kademelerinde çalışmıştır.

2016 yılı sonuna kadar bu sektördeki çalışmalarını başarı ile yürüttükten sonra gayrı menkul alım satım alanında nitelikli aracılık hizmetleri ve yatırım eksikliğini görmüş, bu alandaki eksikliği gidermek amacıyla bağımsız olarak çalışmaya karar vermiştir.

2017 yılı başlarında aldığı karar üzerine kısa süre içerisinde HAN YAPI İNŞAAT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI Ofisini kurarak Gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Halen bu alanda çalışmalarını devam ettirmektedir.


VİZYON (HEDEF)

Yönetim anlayışını ve kalite standartlarını sürekli geliştirerek, yurt içi gayrimenkul sektöründeki konumunu devam ettirmek ve daha ileriye taşımak,

Malatya’da ve Türkiye’deki sayılı gayrimenkul aracılık yatırım ortaklıkları arasına girmek.


MİSYON (AMAÇ)

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek.

Yurt içi gayrimenkul sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan birisi olmak.

Müşteri ve yatırımcıların maddi ve manevi menfaatlerini önemsemek.

Toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, huzurlu ve güvenli aracılık ve yatırım hizmetlerini verebilmek.

Müşterilerine minimum riskle maksimum bir kazanç elde etmeleri için aracılık hizmeti verebilmek.